Tekmanşet Haber - Diriliş Gençlik Federasyonundan Birlikte Güçlü Türkiye programı
Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
2014 yılından bugüne 41 yeni park, 29 ağaçlandırma sahası yapıldı
29 Ekim Urla’da coşkuyla kutlanacak
Türkiye kışı, onlar yazı yaşıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Diriliş Gençlik Federasyonundan Birlikte Güçlü Türkiye programı

Diriliş Gençlik Federasyonundan Birlikte Güçlü Türkiye programı
Diriliş Gençlik Federasyonumuzun Düzenlemiş Olduğu AB ve Devlet Eski Bakanımızın Katılım sağladığı Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Birlikte Güçlü Türkiye programı düzenlendi.
01.10.2018 / 19:41


Programin açılış konuşmasını Genel başkan Berivan ALGIN yaptı. Algın: birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum ,hepiniz hoş geldiniz dedi.Programda Egemen BAĞIŞ,Cuma İÇTEN,Aydoğan AHIAKIN,Ethem ÇİLTEPE,SERBESTLER MADENCİLİK GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ,Mehmet ÖNDÜL,Cumhurbaşkanı danışmanı Mustafa GEYLANİ ve çok sayıda davetli ,sivil toplum kuruluşları,basın mensupları katılım sağladı.program sonunda federasyon başkanı Berivan ALGIN tarafından katılımcılara plaket takdim edildi. Program İBB Florya Sosyal Tesisleri (ideal Salon)da 29 Eylül Cumartesi Saat 18:00'da başladı.

Proğrama Mehmet ÖNDÜL,Küçük İbo ve Latif AYYILDIZ şarkı ve türküleriyle renk kattılar. Diriliş Gençlik Federasyonu Başkanı Berivan ALGIN;Diriliş Gençlik Federasyonu olarak Düzenlemiş Olduğumuz Birlikte Güçlü Türkiye Programımıza Katılımlarıyla Onurlandıran AB ve Devlet Eski Bakanı Sn Egemen Bağış'a Ak parti 24.Dönem milletvekilimiz yüksek istişare kurulu başkanımız Sn Cuma İçten'e Ak parti Kadıköy İlçe Başkanımız Sn Aydoğan Ahıakın ‘a değerli ağabeyimiz Tarım Bakanı danışmanı Sn Şafi Öztekin ‘e değerli ağabeyimiz Mustafa Geylani ‘ye Doğu ve Güneydoğu Bölge Başkanımız Sn Yusuf Özdemir ‘e Batman İl Başkanımız Sn Hüseyin Çekan ‘ a Muğla İl Başkanımız Sn Osman Baykuş ‘ a Geceye Renk Katan Değerli Dostum Mehmet Öndül ‘e Türk Halk Müziği Sanatçıdaki Latif Akyıldız'a Değerli sanatçı kardeşim küçük iboya Sunumuyla Geceye Renk Katan Değerli kardeşim Hüseyin Oruç ‘ Genel başkan yardımcılarıma ,İstanbul gençlik kolları başkanım Karatepe Serhan ‘a tüm kadın kolları yönetimime Programımıza katılan sivil toplum kuruluşları başkanlarımıza,basınımızın güzide çalışanları basın mensuplarımıza, Çok kıymetli misafirlerimize güvenliğimizi sağlayan Bakırköy ilçe emniyet müdürlüğüne İstanbul Büyük şehir Belediyesi çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Birlik beraberlik programımızı kardeşlik halayıyla sona erdirdik.dedi.Diriliş Gençlik federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Erhan SARICA Tüm davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz Diriliş Gençlik Federasyonu her zamanki gibi farkını gösterdi Her alanda her platformlarda canla başla çalışanlardan Allah razı olsun. Bu güzel gecede emeği geçen herkesin ve özellikle Genel Başkanımız Berivan ALGIN Hanımefendi ve tüm yönetimine emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum ,hep Birlikte güçlü Türkiye dedi.


 

Bu haber toplam 296 defa okundu


YAZARLAR