Tekmanşet Haber - Türkiye kışı, onlar yazı yaşıyor
Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
2014 yılından bugüne 41 yeni park, 29 ağaçlandırma sahası yapıldı
29 Ekim Urla’da coşkuyla kutlanacak
Türkiye kışı, onlar yazı yaşıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Türkiye kışı, onlar yazı yaşıyor

Türkiye kışı, onlar yazı yaşıyor
Türkiye kışı, onlar yazı yaşıyor
26.10.2018 / 15:18
Türkiye'nin birçok bölgesi kara teslim olurken turizmin göz bebeği Bodrum'da ise sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahil kenarlarına akın etti.

Bodrum'da 2 gündür süren fırtına yerini güneşli ve sıcak havaya bıraktı. Ekim son haftası güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte birçok vatandaş sahil kenarındaki kafeteryaları doldurdu. Kumbahçe, Gümbet, Bitez ve Ortaken sahilleri vatandaşların akınına uğradı. Yazdan kalma bir gün yaşayan Bodrumlular sıcak havanın tadını doyasıya çıkardı. 

 

frame src="about:blank" style="box-sizing: border-box; width: 570px; height: 320.625px; display: block; opacity: 1; border-width: 0px; border-style: initial;">


 

Ülkenin birçok bölgesinde kar etkili olurken Güney Ege kıyıları yazdan kalma günler yaşıyor. Bazı şehirlerde hava sıcaklığı eksi 10 derece kadar düşerken Bodrum'da ise hava sıcaklığı 20 derecenin üzerine çıktı.

Meteorolojiden edinilen bilgiye göre ise hafta sonu pastırma sıcaklarıyla beraber sarı yazın geleceği öğrenildi.  Bu haber toplam 142 defa okundu


YAZARLAR