Tekmanşet Haber - Bornova TV 1 yaşında
Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
2014 yılından bugüne 41 yeni park, 29 ağaçlandırma sahası yapıldı
29 Ekim Urla’da coşkuyla kutlanacak
Türkiye kışı, onlar yazı yaşıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bornova TV 1 yaşında

Bornova TV 1 yaşında
Bornova TV 1 yaşında
29.10.2018 / 15:50

CAM SPİKER (ANONS)


 


BORNOVA BELEDİYESİ’NİN KURDUĞU BORNOVA TV, BİR YAŞINI TAMAMLADI. YAYIN EKİBİYLE BİRLİKTE BİRİNCİ YAŞ PASTASINI KESEN BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI OLGUN ATİLA, “BORNOVA TV, BORNOVALILARIN GÖZÜ KULAĞI OLDU. VATANDAŞLARIMIZIN BORNOVA İLE İLGİLİ HABERLERİ TAKİP EDEBİLMELERİ İÇİN 29 EKİM 2017’DE BAŞLATTIĞIMIZ YAYINLARA GÖSTERİLEN İLGİ NE KADAR DOĞRU BİR İŞ YAPTIĞIMIZIN GÖSTERGESİ” DEDİ.


 


VTR – PERFORE(ALTSES)


 


Canlı ve bant yayınlarla kentin tanıtıldığı, önemli etkinliklerin ekrana taşındığı, özel konukların Bornovalıların karşısına çıktığı Bornova TV, yayın hayatında bir yılı geride bıraktı.


Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 1 yıl pastasını kamera önü ve arkasındaki Bornova TV emekçileri ile birlikte kesti.


 


Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Bornova TV, Bornovalıların gözü kulağı oldu. Vatandaşlarımızın Bornova ile ilgili haberleri takip edebilmeleri için 29 Ekim 2017’de başlattığımız yayınlara gösterilen ilgi ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi. İzmir’de televizyonların kapandığı bir dönemde yerel haberleri ve gelişmeleri vatandaşlarımıza aktarmanın bir aracı olarak gördüğümüz Bornova TV’de spordan sanata pek çok etkinliği de Bornovalılara ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bu haber toplam 87 defa okundu

YAZARLAR